info@advocate.lviv.ua
79005,Львівська обл., Львів, р-н Личаківський, вул.Тершаковців, буд.2а.,оф.105.

Підпишіться:

In the newsЧотири міфи про «здорове» харчування

Якщо з ранку не хочеться їсти, то не варто змушувати себе, зазначає генетик Тім Спектр
Здоров’я багато в чому залежить від продуктів, які людина вживає в їжу. Тому багато людей ретельно стежать за своїм раціоном, дотримуючись «здорового» харчування. Однак не все те, що вважається корисним, насправді таким є, заявив британський вчений, генетик Тім Спектр.
В інтерв’ю Daily Mail він розвінчав чотири міфи про «правильне» харчування, почавши зі сніданку. За словами Спектра, його важливість перебільшена. Якщо з ранку не хочеться їсти, то не варто змушувати себе. Тим більше відмова від їжі вранці дозволить уникнути переїдання і привести в норму рівень інсуліну.
Риба корисна, але не більше того, зазначив Спектр. Він пояснив, що позитивний вплив на організм людини Омега-три жирних кислот, які містяться в рибі, ще не до кінця вивчений і доведений.
Також люди переоцінюють і вегетаріанство, вважаючи, що вегетаріанці вживають в їжу тільки овочі і фрукти. Спектр уточнив, що в їх раціоні також присутні замінники м’яса, сири і десерти, насичені жирами і цукром. Користь такої «дієти» не підтверджена науково, сказав учений.
У свою чергу, сіль не так шкідлива, як вважає багато хто. Її надлишок порушує водний баланс в організмі і підвищує кров’яний тиск, однак, в малих кількості вона необхідна, повідомляє USA One. Натрій, що міститься в ній, забезпечує правильне скорочення м’язів і передає нервові імпульси. Нестача же цього мікроелемента може стати причиною сонливості, нудоти і запаморочення.

Рік:
2020
Розташування:
Британія
Тема:
Їжа

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://advocate.lviv.ua/wp-content/uploads/2020/11/white_logo.png
Адреса офісу:79005,Львівська обл., Львів, р-н Личаківський, вул.Тершаковців, буд.2а.,оф.105.
+38 (067) 370-1579
info@advocate.lviv.ua

Підпишись:

Телефон для звернень

Адвокатське обєднання.

Copyright © Шпунт і партнери 2019