info@advocate.lviv.ua
79005,Львівська обл., Львів, р-н Личаківський, вул.Тершаковців, буд.2а.,оф.105.

Підпишіться:

Сфера діяльності

Адвокатське об`єднання "Шпунт і партнери"

Працює у динамічній атмосфері, де пріоритети клієнтів знаходяться на першому місці, що у свою чергу тривалий час є запорукою успіху компанії. Ми пишаємося своїми енергійними, висококваліфікованими юристами, які роблять усе для реалізації поставлених завдань. Досягнення позитивного результату є нормою, правильний підхід та дисципліна ведення справ є філософією нашої компанії. Наші фахівці володіють значним досвідом, що дозволяє пропонувати нашим клієнтам перевірену майстерність у вирішенні найскладніших правових питань.

Спори

Вирішення таких спорів

Наша компанія предоставляє правові юридичні консультації, а також повний спектр юридичних послуг у Львові та по області.Сферами нашої діяльності є:
  • цивільні-Послуги з представництва інтересів та вирішення питань в загальних судах всіх інстанцій по спорам між фізичними особами, організаціями, установами з цивільних, житлових, банківських і земельних питань.
  • господарські-Послуги з представництва інтересів та вирішення питань в господарських судах України всіх інстанцій. Спори між суб’єктами господарської діяльності, організаціями та установами за договірними, корпоративним і іншим господарськими питаннями.
  • земельні-Ми забезпечимо Вас правовою підтримкою на будь-якій стадії процесу відводу земельної ділянки, допоможемо оформити речове право на землю, представимо Ваші інтереси у всіх державних структурах та перед третіми особами, надамо вичерпні відповіді на запитання, що виникатимуть у в процесі оформлення прав на землю.
  • кредитні-Надання юридичної допомоги у вирішенні і прискоренні питань по виконанню рішень різних судів.
  • трудові-Оскарження рішень, дій чи бездіяльності державних органів, органів місцевого самоврядування (сільських, селищних, міських рад) їх посадових чи службових осіб.
  • житлові-Допомога у реєстрації переходу, виникнення та припинення речових прав на нерухоме майно (квартиру, будинок, земельну ділянку тощо), реєстрації переходу, виникнення та припинення арештів, заборон та обтяжень.
  • Страхові,сімейні та ряд інших спорів.

Наші пріоритети

АО "ШПУНТ І ПАРТНЕРИ"

Працює у динамічній атмосфері, де пріоритети клієнтів знаходяться на першому місці, що усвою чергу тривалий час є запорукою успіху компанії.Ми пишаємося своїми енергійними, висококваліфікованими юристами, які роблять усе для реалізації поставлених завдань. Досягнення позитивного результату є нормою, правильний підхід та дисципліна ведення справ є філософією нашої компанії.Наші фахівці володіють значним досвідом, що дозволяє пропонувати нашим клієнтам перевірену майстерність у вирішенні найскладніших правових питань.

Контакти

Наш офіс
Адреса офісу:79005,Львівська обл., Львів, р-н Личаківський, вул.Тершаковців, буд.2,літ.А,оф.105.
E-MAIL
info@advocate.lviv.ua
TELEPHONE
067 370 1579
097 037 9956
Часи роботи
Понеділок:
09:00 – 21:00
Вівторок:
09:00 – 21:00
Середа:
09:00 – 21:00
Четвер:
09:00 – 19:00
П'ятниця:
09:00 – 21:00
Субота:
11:00 – 17:30
Неділя:
09:00 – 17:00

Як Ми Працюємо

Звернення клієнта та зустріч з адвокатом або юристом

Замовляйте послуги зручно! Ви можете зв’язатися з нами за допомогою вказаних контактних даних або через допоміжні форми. Ми відповімо Вам якнайшвидше.Приходьте до нас на консультацію записавшись у вигідний для Вас час.

Домовленість і укладання договору

Під час зустрічі  укладається  з клієнтом договору про надання правової допомоги.

Вирішення питання

Наші працівники мають на меті досягнення сприятливого для клієнта результату.

КонтактиЗателефонуйте або напишіть нам

Напишіть нам

https://advocate.lviv.ua/wp-content/uploads/2020/11/white_logo.png
Адреса офісу:79005,Львівська обл., Львів, р-н Личаківський, вул.Тершаковців, буд.2а.,оф.105.
+38 (067) 370-1579
info@advocate.lviv.ua

Підпишись:

Телефон для звернень

Адвокатське обєднання.

Copyright © Шпунт і партнери 2019