info@advocate.lviv.ua
79005,Львівська обл., Львів, р-н Личаківський, вул.Тершаковців, буд.2а.,оф.105.

Підпишіться:

НовинаВикористання самокатів як транспортних засобів потребує законодавчого врегулювання

10.05.20210

Про це написав депутат Київської міської ради, член Постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Дмитро Білоцерковець на своїй сторінці у мережі Facebook, повідомляє пресслужба Київради.

За його словами, люди пересуваються на самокатах у зоні, яку не бачать водії механічних транспортних засобів, що може спричинити аварійну ситуацію, і несе загрозу життю та здоров’ю людини.

Він зазначив, що наразі Верховна Рада має всі передумови для врегулювання цього питання, але бездіє. У лютому 2020 року в парламенті було зареєстровано проєкт Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки окремих категорій учасників дорожнього руху (користувачів персонального легкого електротранспорту, велосипедистів та пішоходів). У вересні 2020 року документ був ухвалений у першому читанні, однак досі до другого читання справа не дійшла.

«Поки парламент відмовляється брати на себе відповідальність, влада Києва з 2020 року шукає та пропонує шляхи врегулювання цього питання. Так, міська влада веде перемовини про внесення змін до деяких законодавчих актів, щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки окремих категорій учасників дорожнього руху, компаніями-організаторами прокату електросамокатів на вулицях Києва», – написав Дмитро Білоцерковець.

Депутат зазначив, що мова йде про загальне обмеження швидкості та програмне в пішохідних зонах. А також про затвердження списку визначених точок старту самокатів, страхування користувачів тощо.

«Своєю чергою Київ готовий піти назустріч бізнесу та стриматись від заходів адміністративного характеру. Наразі, в період пандемії, необхідно особливо активно розвивати культуру малої мобільності на вулицях столиці», – підкреслив Дмитро Білоцерковець.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://advocate.lviv.ua/wp-content/uploads/2020/11/white_logo.png
Адреса офісу:79005,Львівська обл., Львів, р-н Личаківський, вул.Тершаковців, буд.2а.,оф.105.
+38 (067) 370-1579
info@advocate.lviv.ua

Підпишись:

Телефон для звернень

Адвокатське обєднання.

Copyright © Шпунт і партнери 2019