info@advocate.lviv.ua
79005,Львівська обл., Львів, р-н Личаківський, вул.Тершаковців, буд.2а.,оф.105.

Підпишіться:

НовинаАдвокат на дистанційці: як це працює

13.12.20200

Ще рік тому поняття «віддалена» чи «дистанційна» робота асоціювалося з програмістами та інтернет-професіями: веб-дизайнер, SMM-спеціаліст, блогер, копірайтер. Складно було уявити адвоката, який не приїздить щоранку в офіс, робить купу документів, консультує клієнтів, а потім мчить зі стосом паперів до суду чи супроводжує клієнта на слідчих діях.

Введення карантину в Україні (та й у всьому світі) кардинально все змінило. Якщо раніше ми працювали вдома у форматі «мені трішки потрібно доопрацювати документ», то з введенням карантину у багатьох адвокатів робота повністю переїхала додому разом зі своїми перевагами та недоліками.

Особисто для мене переваг більше. І головна — вища ефективність управління часом. Тим не менш, слід пам’ятати про свій ресурсний стан і не переводити робочий час в режим 24/7. А ще важливо не просто пристосуватися до нових умов, а й використати ці нові умови для покращення якості свого життя. Спробуємо розібратися, як це зробити.

Зміни у житті адвокатів, які принесла дистанційність, умовно можна розділити на такі сфери.

Онлайн-клієнти

Клієнт — ядро адвокатської діяльності, оскільки все, що ми, адвокати, робимо, робиться в, першу чергу, в інтересах клієнта. Тому організація якісної комунікації з клієнтами в дистанційному режимі була головним завданням адвокатів та адвокатських об’єднань. Ми давно звикли до спілкування в телефонному режимі та месенджерах, однак усі знають про цінність випитої з клієнтом чашки кави при особистій зустрічі. Встановлення довіри — ключова задача адвоката при знайомстві з новим клієнтом, а її підтримка — це те, завдяки чому клієнт співпрацює зі своїм адвокатом впродовж багатьох років.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://advocate.lviv.ua/wp-content/uploads/2020/11/white_logo.png
Адреса офісу:79005,Львівська обл., Львів, р-н Личаківський, вул.Тершаковців, буд.2а.,оф.105.
+38 (067) 370-1579
info@advocate.lviv.ua

Підпишись:

Телефон для звернень

Адвокатське обєднання.

Copyright © Шпунт і партнери 2019