info@advocate.lviv.ua
79005,Львівська обл., Львів, р-н Личаківський, вул.Тершаковців, буд.2,літ.А,оф.105.

Підпишіться:

Без категоріїМедицинаУ Вищій раді правосуддя підтверджено випадок коронавірусної хвороби

18.11.20200
rss-photo_a6048

Підтвердилася підозра щодо захворювання на COVID-19 у одного з працівників Вищої ради правосуддя. Наразі інфікована особа перебуває на самоізоляції у стані, що не потребує госпіталізації.

Вища рада правосуддя вживає заходи для запобігання поширенню захворювання та забезпечення сталої і безпечної роботи ВРП. Встановлено коло осіб, які могли контактувати з інфікованим. Зазначені особи наразі перебувають на самоізоляції та отримали консультації лікаря.

Для уникнення ризиків появи нових випадків захворювання та профілактики силами Державної служби України з надзвичайних ситуацій проведено дезінфекцію місць загального користування та окремих службових приміщень в адміністративній будівлі Вищої ради правосуддя.

Протягом кожного робочого дня з розумною періодичністю проводиться контрольне вимірювання температури тіла працівників секретаріату, які перебувають в адміністративній будівлі Вищої ради правосуддя, забезпечено щоденне кварцування службових і технічних приміщень, щоденне вологе прибирання з додаванням дезінфікуючого розчину, протирання дезінфікуючим розчином ручок вхідних дверей, дверей на сходових клітках, у залі засідань, поручнів на сходових маршах, у доступних для відвідувачів та працівників місцях розміщено засоби для дезінфекції рук, працівники дотримуються маскового режиму.

Співробітникам Вищої ради правосуддя рекомендовано за наявності найменших ознак захворювання вжити заходів щодо самоізоляції та невідкладно повідомити про стан здоров’я відповідну установу охорони здоров’я та свого безпосереднього керівника.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://advocate.lviv.ua/wp-content/uploads/2020/11/white_logo.png
Адреса офісу:79005,Львівська обл., Львів, р-н Личаківський, вул.Тершаковців, буд.2,літ.А,оф.105.
+38 (067) 370-1579
info@advocate.lviv.ua

Підпишись:

Телефон для звернень

Адвокатське обєднання.

Copyright © Шпунт і партнери 2019